01 01 01 01 01
01 01 01
02
 
03
EFR wynajem mebli biurowych kraje 01
Wynajem mebli - obsługa zielony 03
Wynajem mebli biurowych 05
Sprzedaż mebli 05
Zapytanie o cenę wynajmu mebli 06
Aranżacja wnętrz 07
Zamówienie na wynajem mebli 08
zielony2 08
Kontakt Express Furniture Rental 07
bialy cieniowany 10

p r s a
wynajem mebli wynajem mebli biurowych dla ludzi mobilnych 19 13
wynajem mebli biurowych dla ludzi mobilnych

Wynajem mebli dla ludzi
mobilnych

19 82
tabelka r3 c3 s
r4 r4 r43 s
pomoc w sprzedaży domów

Pomoc w sprzedaży lub wynajmie domów

Pomoc w wynajmie domów s
sprzedaż domów pomoc w wynajmie 28 0
29 wynajem mebli biurowych efs-s 0
wynajęcie mebli

Wynajem mebli biurowych

Meble biurowe 0
tab mebli wynajem 37 a
tabelka wynajem mebli na eventy 0 s
tab13

Wynajem mebli
na eventy

wynajem mebli s
r12 meble tab9 16
24 23

 

Wynajem mebli - dla ludzi mobilnych

Wynajem mebli domowych jest idealnym rozwiązaniem dla cudzoziemców oczekujących na przesyłkę ze swoim mieniem. Dzięki naszej usłudze rodzina może od razu zamieszkać w wybranym domu bez konieczności wynajmowania ciasnego hotelu. Ponadto takie rozwiązanie zaoszczędza dodatkowe koszty związane z opłacaniem hotelu a przede wszystkim przyspiesza proces osiedlenia się w nowym miejscu. 

Osoby przyjeżdżające na krótki okres - propozycja wynajmu apartamentu oraz naszych mebli to świetna alternatywa dla hotelu. My zadbamy o wszystko w taki sposób abyś mógł się wprowadzić natychmiast.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących wynajmu mebli prosimy o kontakt.

 

Wynajem mebli biurowych

W środowisku biznesowym bezustannie zachodzą zmiany. Nowe kontrakty, zagraniczne delegacje pracowników, fuzje banków. Wynajem mebli biurowych daje Ci elastyczność, której możesz potrzebować.

Oferujemy aranżację wnętrza. W chwili, gdy wynajęte meble nie są Ci już niepotrzebne, odbierzemy je od Ciebie bez żadnego zamieszania. Pamiętaj, że po zakończonym okresie wynajmu zawsze masz możliwość odkupienia od nas mebli po okazyjnych cenach.

Pomoc w sprzedaży lub wynajmie domów -
apartamenty pokazowe, wynajem nieruchomości

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem chcącym wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość, czy też deweloperem sprzedającym wiele apartamentów - mamy dla ciebie bardzo wygodne rozwiązanie - wynajem mebli do biura i domu!

Prezentując dobrze umeblowaną nieruchomość zwiększasz swoje szanse na korzystną i szybką transakcję. Poza tym nie zapominaj, że umeblowana nieruchomość zrobi lepsze wrażenie na potencjalnym kliencie, a po podpisanym kontrakcie zabierzemy od Ciebie meble bez żadnych dodatkowych formalności. Chyba, że nowy najemca lub właściciel zdecyduje się na zakup mebli!

 

Wynajem mebli na wystawy/ przyjęcia/ konferencje

Meblujemy stoiska na wystawach lub targach. W trakcie wstępnej rozmowy ustalimy Twoje potrzeby i przygotujemy plan. Jak tylko zaakceptujesz naszą propozycję o nic więcej nie musisz się martwić. Stoisko zostanie przez nas umeblowane w umówionym terminie, a po zakończonym wydarzeniu wszystko odbierzemy nie sprawiając Ci żadnych trudności.

Wynajmujemy meble biurowe i sprzęt: komputery oraz projektory na szkolenia. Możemy również zająć się obsługą techniczno - informatyczną. Dlatego też możesz ustalić termin spotkania, prezentacji czy szkolenia, a my wszystko dla Ciebie zaaranżujemy. Po zakończonym wydarzeniu zabierzemy sprzęt i meble.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

 

 

spacer